Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1020 km
Yaklaşık Sefer Süresi
17-19s
En Son Satış
1 saat 37 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
530 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Lüleburgaz Hakkında

Lüleburgaz, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan Kırklareli ilinde yer alır. Kırklareli, hem doğası hem de ilçenin sahip olduğu tarihi yapı ile sıklıkla ziyaret edilen bir şehirdir. Kırklareli şehrinde 8 ilçe bulunmaktadır. Bunlardan biri de Lüleburgaz ilçesi olarak bilinmektedir. Lüleburgaz ilçesi 2022 TÜİK verilerine göre yaklaşık olarak 153.903 nüfusa sahip bir ilçedir. Kırklareli merkez ile Lüleburgaz merkez arası ise 63,1 km olarak bilinmektedir. Lüleburgaz ilçesine demiryolu ve karayolu ile ulaşılmaktadır. Bu ulaşım alternatiflerinden ise en çok karayolu ile sağlanmaktadır. Bu sebeple ilçeye karayolundan özel araç veya otobüs ile ulaşılması için ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Lüleburgaz otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Ayrıca, ilçeye aktarmalı olarak da ulaşmak alternatifler arasında yer alır. İlçeye çevre ilçe veya illerden ulaşım sağlandıktan sonra Lüleburgaz otogarından Lüleburgaz ilçe merkezine kolayca ulaşılabilir. Lüleburgaz otogarı ile Lüleburgaz ilçe merkezi arasındaki mesafe ise 1,6 km olarak bilinmektedir. Otogardan ilçe merkezine ulaşım için taksi veya toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. İsteğe bağlı olarak bu ulaşım yürüyerek de tamamlanabilir.

Belediye Otobüsü

Lüleburgaz otogarı, Lüleburgaz ilçe merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir belediye otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Ek olarak Lüleburgaz ilçesinden Kırklareli şehrine ulaşılabilir. Bunun için Lüleburgaz otogardaki danışma birimlerinden dönem dönem değişim gösteren güzergah ve saat hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ancak, 105 nolu belediye otobüs hattı ile bu ulaşım gerçekleştirilebilir.

Minibüs

Lüleburgaz otogarı Atatürk Mahallesinde yer alır. İlçe otogarından merkeze direkt giden minibüs yoktur. Ancak, Lüleburgaz ilçesinden çevre ilçelere ve Kırklareli şehrine ulaşmak mümkündür. İlçe otogarından hareket eden minibüs seferleri ile Kırklareli iline ulaşım sağlanır. Ayrıca yereldeki otobüs firmalarının minibüs alternatifleriyle de ilçeden il otogarına ulaşım imkanı sunulmaktadır.

Taksi

İlçe otogarı ile ilçe merkezi arası tahmini olarak 2 dakikada ulaşılabilir. 850 metre mesafe olan otogardan ilçe merkezine ulaşım için taksi ile gelmek isteyenler için hizmet bedeli 26,00 TL’dir.

Adana Hakkında

Adana otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Adana şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araçlar ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana’da şehir içi ulaşım genellikle belediye otobüsleri, özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksi ile sağlanır. Ayrıca şehir merkezinden otogara ulaşmak için metro ve yolcu servisleri seçeneği de mevcuttur.

Belediye Otobüsü

Adana şehir merkezinden otogara belediye otobüsü ile ulaşmak isteyenler şehir merkezindeki duraklardan 174, 250 ve 252 otobüs hatlarına binerek merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. 174 numaralı otobüs hattının kalış yeri olan Mehmet Akif Ersoy Mahallesinden otobüse binerek otogara direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. 252 numaralı belediye otobüsü ise Balcalı – Şehir Hastanesi – Otogar güzergahında ilerler. Otogardan dönüş yolu olarak ise 250 numaralı otobüs hattına binerek tekrar Adana otogarından Balcalı’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

Adana otogarına en yakın metro istasyonu Vilayet istasyonudur. Vilayet istasyonundan otogara ulaşım yürüyerek 20 dakika sürebilir.  Adana şehir merkezindeki Akıncılar istasyonundan 6 istasyon sonra Vilayet istasyonunda inebilirsiniz. Vilayet istasyonu ve otogar arası mesafe ise yaklaşık 800 metredir.

Yolcu Servisi

Adana şehir merkezinde otobüs firmasının pek çok merkezi noktada bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri ile otogara ulaşmak mümkündür. Otobüs firması ile iletişime geçerek bulunduğunuz konuma yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine giderek otogara ulaşan ücretsiz yolcu servislerini kullanabilirsiniz.

Minibüs

Adana şehir merkezinden kalkan minibüsler ile otogara ulaşmak mümkünüdür. Otogara ulaşmak için Adana şehir merkezinden veya ilçe merkezlerinden kalkan minibüslere binerek kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana minibüsleri sabah erken saatlerde başlayıp 24.00’e kadar yolculara hizmet verir.

Taksi

Adana şehir merkezi, ilçeler veya çevre mahallerden taksi duraklarına giderek veya taksi çağırarak otogara ulaşabilirsiniz. Adana şehir merkezi ve otogar arasındaki mesafe yaklaşık 10 kilometredir. Adana şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 15 – 20 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Adana şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti ise 89 TL’dir.

Adana Şakirpaşa Havalimanından Otogara Ulaşım

Adana Şakirpaşa Havalimanı ile otogar arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Adana havalimanından otogara ulaşmak için taksi ve halk otobüsleri ile gidebilirsiniz. Adana Şakirpaşa Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 49 TL’dir. Ayrıca 125, 132, 160 veya 407 numaralı otobüslere binerek havaalanından otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

17-19 s Adana - Lüleburgaz
1020 KM 

Lüleburgaz Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır