Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
900 km
Yaklaşık Sefer Süresi
15-17s
En Son Satış
1 saat 16 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
3 sefer
Popüler Otobüs Firması

Bilecik Hakkında

Bilecik otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan Bilecik ilinde yer alır. Bilecik, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 84.243 nüfusa sahip şehirdir. Şehre ait tarihi yapılar ve doğal alanlar ile bilinen bir şehirdir. Örneğin Bilecik şehrindeki tarihi ve kültürel alanların müze gezisi için ulaşım sağlamak istenebilir. Dolayısıyla bu şehre demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Bilecik iline tren ile gelmek isteyen biri, Bilecik yüksek hızlı tren garı ile il merkezine ulaşabilir. Karayolu ile gelmek isteyenler ise özel araç veya otobüs aracılığıyla ulaşması mümkündür. Bunun için ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmaları da tercih edilebilir. Bunun için Bilecik otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Bilecik otogarına geldikten sonra rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlanır. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri de mevcuttur. Otogar ile Bilecik şehir merkezi arası 450 metredir.

Belediye Otobüsü

Bilecik otogarı, Bilecik şehir merkezine çok yakın bir alandadır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogar ile şehir merkezindeki farklı yerlere ulaşabilir. Örneğin; Üniversite ile otogar arasında hizmet vererek şehir merkezine da ulaşım sağlayan H8 ve H8 Gece hatları kullanılabilir. Bu hat 06:30 ile 22:30 arasında 15 dakikada bir hizmet verirken gece 00:00 ile 06:00 arasında saatte bir hizmet etmektedir.

Yolcu Servisi

Bilecik otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifleri arasında değildir. Ancak, otogara gelirken tercih edilen otobüs firmasının servis hizmeti olup olmadığını otogardaki firmaya ait birimlerden öğrenilebilir. 

Minibüs

Bilecik otogarının şehir merkezi ile arası 450 metredir. Bu sebeple şehir merkezine gelen minibüs ve otobüsler ile ulaşım sağlanır. Bilecik otogara hangi minibüs gider diye araştırıldığında H1 hattının ulaşımı sağlayacağı aktarılır. Şehrin en uzun güzergaha sahip olan bu hat ile birçok yere ulaşım kolaylıkla yapılabilir. Ayrıca, otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkez gittiği de sorulabilir. 

Taksi

Bilecik otogarı il merkezinde olması sebebiyle otobüs, minibüs ile otogardan şehir merkezine ulaşım tercih edilmez. Dilerseniz bu mesafe kısa sürede de yürüyerek aşılabilir. Ancak, valizleri olan ve yürümeyi tercih etmeyen ayrıca toplu taşıma seçeneklerinden de yararlanmak istemeyenler taksi ile ulaşabilir. Bilecik otogardan şehir merkezine taksi ile 1 dakikada 10,15 TL ödeyerek ulaşılır.

Adana Hakkında

Adana otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Adana şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araçlar ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana’da şehir içi ulaşım genellikle belediye otobüsleri, özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksi ile sağlanır. Ayrıca şehir merkezinden otogara ulaşmak için metro ve yolcu servisleri seçeneği de mevcuttur.

Belediye Otobüsü

Adana şehir merkezinden otogara belediye otobüsü ile ulaşmak isteyenler şehir merkezindeki duraklardan 174, 250 ve 252 otobüs hatlarına binerek merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. 174 numaralı otobüs hattının kalış yeri olan Mehmet Akif Ersoy Mahallesinden otobüse binerek otogara direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. 252 numaralı belediye otobüsü ise Balcalı – Şehir Hastanesi – Otogar güzergahında ilerler. Otogardan dönüş yolu olarak ise 250 numaralı otobüs hattına binerek tekrar Adana otogarından Balcalı’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

Adana otogarına en yakın metro istasyonu Vilayet istasyonudur. Vilayet istasyonundan otogara ulaşım yürüyerek 20 dakika sürebilir.  Adana şehir merkezindeki Akıncılar istasyonundan 6 istasyon sonra Vilayet istasyonunda inebilirsiniz. Vilayet istasyonu ve otogar arası mesafe ise yaklaşık 800 metredir.

Yolcu Servisi

Adana şehir merkezinde otobüs firmasının pek çok merkezi noktada bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri ile otogara ulaşmak mümkündür. Otobüs firması ile iletişime geçerek bulunduğunuz konuma yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine giderek otogara ulaşan ücretsiz yolcu servislerini kullanabilirsiniz.

Minibüs

Adana şehir merkezinden kalkan minibüsler ile otogara ulaşmak mümkünüdür. Otogara ulaşmak için Adana şehir merkezinden veya ilçe merkezlerinden kalkan minibüslere binerek kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana minibüsleri sabah erken saatlerde başlayıp 24.00’e kadar yolculara hizmet verir.

Taksi

Adana şehir merkezi, ilçeler veya çevre mahallerden taksi duraklarına giderek veya taksi çağırarak otogara ulaşabilirsiniz. Adana şehir merkezi ve otogar arasındaki mesafe yaklaşık 10 kilometredir. Adana şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 15 – 20 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Adana şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti ise 89 TL’dir.

Adana Şakirpaşa Havalimanından Otogara Ulaşım

Adana Şakirpaşa Havalimanı ile otogar arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Adana havalimanından otogara ulaşmak için taksi ve halk otobüsleri ile gidebilirsiniz. Adana Şakirpaşa Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 49 TL’dir. Ayrıca 125, 132, 160 veya 407 numaralı otobüslere binerek havaalanından otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

15-17 s Adana - Bilecik
900 KM 

Bilecik Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır